KONST / Litografier / Färglitografi 12213543
nr 1221 3543
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1954, numrerad 45/150. Motivet: 48x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:37:41
300 kr
400 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas